Dusíkova 5, Brno – Lesná

English Camp 2017

CAST AWAY
Tradiční letní tábor Majáku se konal na konci července 2017. Jmenoval se CAST AWAY a byl na motivy známého stejnojmenného filmu (česky Trosečník). Přestože předpověď počasí na táborový týden byla velmi špatná, nakonec to nebylo tak zlé a ani jednu z naplánovaných venkovních aktivit (odpolední hry, noční hra, výlet) jsme nemuseli přesunout nebo zrušit. Táborníci i vedoucí si celý týden maximálně užili – škoda jen, že to tak rychle uteklo. Podobný tábor se určitě bude konat i v roce 2018 (předběžný termín: 21.-28. července 2018).

Další informace

Tábor je určen pro mládež od 15 let. Účastníkům nabízí týden strávený v přírodě při společných vážných i veselých programech. Výuku angličtiny zajišťují rodilí mluvčí ze Spojených států a Kanady. Také v každém týmu pro celotáborovou hru je alespoň jeden host z Ameriky. Výuka umožňuje zapojení i velmi pokročilým angličtinářům.

Tábor pořádá nadační fond Maják, nezisková křesťanská organizace, spolu s klubem středoškolské mládeže Youth Hangout z Poděbrad. Uvědomujeme si, že v oblasti křesťanské víry panuje mnoho nedorozumění a předsudků. Proto bychom v případě vašeho zájmu rádi přispěli k hlubšímu pochopení křesťanství – tak, aby každý dostal šanci o věcech víry samostatně a svobodně přemýšlet.

Kontakt pro případné dotazy: majak.camp@gmail.com

Místo: Rekreační středisko Naděje u obce Svratouch, Žďárské vrchy
Ubytování: v chatkách nebo v pokojích v hlavní budově

Partneři