English Camp 2014
THE MYSTERY BEGINS

English Camp 2014 - The Mystery Begins

Letní tábor Majáku pro mládež od 15 let se letos bude konat od soboty 19. července do soboty 26. července 2014. Bude stejně jako loni v rekreačním středisku Naděje ve Svratouchu. Detailní informace o táboře jsou zveřejněny na stránce Letní tábory.

Letošní tábor se bude jmenovat The Mystery Begins (Tajemství začíná). Co tento název bude přesně znamenat, to zatím vědět nemusíte, protože to by pak nebylo žádné tajemství. V každém případě můžete očekávat zajímavé zážitky, dobrodružná pátrání i tajemná odhalení.

 

 

Historie Majáku

Maják nadační fond (dříve známý jako křesťanská nadace Maják) byl založen roku 1997 Johnem Croftem a od svého vzniku nabízel aktivity v oblasti výuky angličtiny a rovněž v tomto roce Maják uspořádal historicky první letní tábor. Později přibyly první bohoslužby církve Wesleyánské.

John Croft byl v této době i trenérem brněnského týmu amerického fotbalu Brno Aligators, proto vzniklo i propojení amerického fotbalu a Majáku, který tým sponzoroval.

V roce 2000 byly zakoupeny prostory na Lesné, které ovšem původně vypadaly docela jinak a vyžadovaly obrovské úsilí a prostředky, aby mohlo vzniknout to, co dnes můžete navštívit. Historické fotografie naleznete v sekci Fotogalerie.

 

Maják - současnost

Jsme nestátní nezisková organizace zaměřená na podporu a šíření křesťanských idejí a zásad. Našim cílem je oslovit veřejnost všech věkových skupin a nabídnout jim možnost aktivně trávit svůj volný čas, který mohou využít pro tyto činnosti:

Výuka americké angličtiny na všech stupních pokročilosti
Poskytujeme pravidelné semestrální kurzy, které jsou vedeny lektory - rodilými mluvčími z USA. Mimo placené kurzy poskytujeme i bezplatný Konverzační klub, který můžete navštívit každé úterý a čtvrtek od 18:00 do 19:00 v prostorách"kavárny".

 Letní tábory
Pravidelné letní tábory jsou zaměřeny na výuku angličtiny a na sport, a to především díky tomu, že za tímto účelem k nám každoročně přijíždí tým mladých lidí z USA, který má připravený zajímavý program. Mimo spousty zábavy zde můžete hodně pokročit v angličtině a získat nové přátele!

Poskytujeme prostředí pro provozování miniškolky
Miniškolka provozovaná občanským sdružením Příliv pro rodinu u nás provozuje svoji činnost od roku 2008. Snažíme se pro tuto velice důležitou a odpovědnou činnost vytvořit v maximální možné míře odpovídající prostředí, proto (ale nejen proto) k nám má alkohol a cigarety vstup přísně zakázán.

Pronajímáme hřiště pro plážový volejbal, basketbal a volejbal
Je pěkně a nevíte s kamarády co podniknout? Přijďte se zahrát! Pokud zrovna nikdo nehraje a není naplánována žádná rezervace (dozvíte se na Plánu rezervací ve vitrínce u hřiště), můžete hrát zdarma. Pokud nemáte svůj míč, můžete si za vratnou zálohu 100,- Kč půjčit náš, vždy čistý a nafouknutý.

Nabízíme prostory pro soukromé i komerční pronájmy
Pokud plánujete uspořádat vlastní akci, ať už jde o oslavu narozenin, opékání špekáčků nebo firemní konferenci, u nás jste na správné adrese. Podívejte se do sekce Pronájmy a vyberte si.

 

Partneři

Banner
Banner
Banner
Banner

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 4 

Návštěvnost

86634
TodayToday26
YesterdayYesterday124
This WeekThis Week264
This MonthThis Month2885
All DaysAll Days86634